Nasze wiadomości

Rozegrano Drużynowe Zawody Wędkarskie z okazji Jubileuszu 60-Lecia Koła nr 62 Wodzisław Śl.

Aktualności | 2016-07-25 | Publikujący: PZW Katowice Rejon VI

W sobotni poranek 16 lipca 2016r o godz. 7.00 na zbiorniku Bażyna rozpoczęły się zawody jubileuszowe z okazji 60-Lecia koła PZW nr 62 Wodzisławiu Śl. Zawody wędkarskie w dyscyplinie spławikowej zostały przeprowadzone wśród zaproszonych trzyosobowych drużyn w towarzystwie swoich prezesów.

W imprezie uczestniczyło 15 drużyn wywodzących się z kół rejonu VI oraz 3 dryżyny zaproszone:  Zarządu Okręgu PZW w Katowicach w składzie Prezes Mirosław Iwański, Vice-prezes do spraw sportu Zbigniew Mośko, opiekun rejonu VI Andrzej Szczęsny,  drużyna z Urzędu Miasta Wodzisław Śl. w składzie Prezydent Miasta Mieczysław Kieca, Eugeniusz Ogrodnik, Jacek Matyja, drużyna sponsorów w składzie Jacek Grobelny, Łukasz Cuber, Bogdan Forycki.

W sobotni poranek przy niezłej pogodzie zawody przebiegły w miłej atmosferze towarzyskiej. Stanowiska podzielono na 3 sektory  , zawody sędziowali kol. Ireneusz Magoń, kol. Mieczysław Markwa, kol. Rafal Siciński.

Przed ogłoszeniem wyników w swoim wystąpieniu głos zabrali Prezes Zarządu Okręgu Mirosław Iwański oraz Prezydent Miasta Włodzisława Śl. Mieczysław Kieca złożyli prezesowi, działaczom , kolegom wędkarzom gratulacje z okazji jubileuszu działalności koła, życząc na następne lata dalszej owocnej pracy wielu sukcesów i osiągnięć, następnie gratulowali zwycięzcom zawodów wręczając dla najlepszych puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

wyniki zawodów:

Drużynowe Zawody Wędkarskie z okazji Jubileuszu 60-Lecia Koła