Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Nasze wiadomości

Zawody z Okazji Dnia Dziecka 2011

W sobotę 28 maja o godzinie 9.00  zarząd Koła 62 Polskiego Związku Wędkarskiego wspólnie z wieloma sponsorami zorganizował zawody wędkarskie dla dzieci z okazji ich święta.

 
Pogoda tego dnia była deszczowa ale frekwencja dopisała. Tegoroczne zawody spławikowe rozegrane zostały w trzech kategoriach wiekowych, dzieci do lat 10,  dziewczęta do lat 14 oraz chłopcy do lat 14.  Zabawie z wędką pod opieką rodziców, dziadków, babci ,udział brało 45 dzieci.

Po 2 godzinnej rywalizacji przystąpiono do ważenia złowionych ryb a wszystkich uczestników zaproszono na gorące kiełbaski z grilla. Po podliczeniu wyników przystąpiono do wręczania pamiątkowych dyplomów , medali , nagród, paczek z słodyczami oraz pamiątkowych zdjęć z zawodów. Na zakończenie została wylosowana nagroda specjalna- akwarium z rybką - ufundowana przez sklep ,,WODNIK , Jolanty Lipowskiej z Wodzisławia.

Nagrody ufundowali :

 

 

- Urząd Miasta Wodzisław 


  

- sklep Zoologiczno – Wędkarski  WODNIK

- sklep  Zoologiczno – Wędkarski  ul 26 Marca koło szpitala

- sklep  Zoologiczno – Wędkarski  XXX-lecia Piotr Potysz

- zdjęcia ufundował  Poseł  Adam Gawęda

- paczki z słodyczami  Zarząd Koła 62.

 
 
                                    

 

W imieniu Zarządu Koła pragnę podziękować fundatorom   nagród I słodyczy  za wszelką okazałą pomoc w przeprowadzeniu imprezy z Okazji Dnia Dziecka.

 

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.